Maltepe Halı Tamiri & Overlok

Halı Tamiri & Overlok

El dokuma halılar, odanıza renk, dinamizm katan evlerinizin aksesuarı olmaktan daha fazlasıdır, uygun şekilde bakım yapıldığı takdirde değer olarak yükselebilen aile yadigarıdır.
Maltepe halı tamiri olarak eksiksiz temizlik, tamir ve bakım hizmetleri sunan tam eğitimli halı bakım uzmanlarıyız.

Her türlü değerli ve antika halı ve kilimin onarımını yaptık.
Halının büyüklüğü, şekli veya değeri ne olursa olsun, tüm müşterilerimize en yüksek ustalık ve müşteri hizmetlerini sunmayı taahhüt ediyoruz.

Halılarınız için en iyi bakım yöntemini bilmenizde size yardımcı olmaya karar veririz, böylece halınızın zamanla zarar görmesini önleyebilirsiniz.

Herhangi bir halıyı temizlemeden veya tamir etmeden önce, özel bir tedavi sağlayabilmemiz için derinlemesine bir incelenmesini üstleniriz.
Her zaman takip edeceğimiz süreçler ve tedaviler hakkında net ve ayrıntılı bilgi veriyoruz.

Birçok müşterinin, uygun olmayan vakumlama, saçakları çeken evcil hayvanlar, temizlik eksikliği, güneş hasarı, ayak trafiği ve güveler nedeniyle halılarının hasar gördüğü anlaşılıyor.
Halı saçaklarını tamir etme sanatında ustalaştık, çünkü bu normalde hasar gören halıların ilk kısmı.

Halı Onarım Maliyeti Ne Kadardır?
Size basit bir cevap verebilmeyi çok isterdik, ama ne yazık ki, halınızı gerçekten inceleyene kadar bunu yapamıyoruz. Her halı, farklı işlemler kullanılarak farklı malzemelerden üretilmiştir ve yapılacak işleme göre fiyat değişmektedir. Halı onarımı değerlendirmesi için bizi arayın ve halınızı en baştaki durumuna geri getirmeniz için size yardımcı olmayı isteriz.

      Yorum Yap